Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блендер Braun MQ 50001 M WH
В наявності
Код:002624461
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блендер Braun MQ 50001 M WH
| Виробник | |
| Вага | 0.6 кг |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | блендер |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Габарити | 208 х 68 х 62 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Braun MQ 50001 M WH
Занурювальний блендер серії MultiQuick 5. Максимальна потужність моторного блоку: 1000 Вт. Кількість швидкостей: 21+Турбо режим. Колір: білий.
У комплектацію входить:
- моторний блок із системою EasyClick Plus (Type: HB501AI);
- металева блендерна ніжка з гострими ножами з нержавіючої сталі, виконана за технологією PowerBell VPlus та SplashControl;
- мірна склянка з чіткою мірною шкалою на 600 мл.
Відгуки та питання про - Блендер Braun MQ 50001 M WH
0.0
Всього відгуків:0