Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блендер Braun MQ 55236 MBK
В наявності
Код:002624482
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блендер Braun MQ 55236 MBK
| Виробник | |
| Вага | 0.6 кг |
| Кількість швидкостей | 25 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | чорний |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | подрібнювач |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Габарити | 208 х 68 х 62 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Braun MQ 55236 MBK
Занурювальний блендер серії MultiQuick 5 Pro. Максимальна потужність двигуна: 1000 Вт. Кількість швидкостей: 25 + турбо режим. Колір чорний. У комплектацію входить: моторний блок із системою EasyClick Plus (Type: HB501BI); металева блендерна ніжка з гострими ножами з нержавіючої сталі, виконана за технологією PowerBel VPlus та SplashControl; насадка подрібнювач на 500мл; віночок для збивання та перемішування; мірна склянка з чіткою мірною шкалою на 600 мл.
Відгуки та питання про - Блендер Braun MQ 55236 MBK
0.0
Всього відгуків:0