Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блендер DYXON MEGAMIX 300 BLUE (DXNBMGMX300BL)
Немає в наявності
Код:002149704
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блендер DYXON MEGAMIX 300 BLUE (DXNBMGMX300BL)
| Виробник | |
| Вага | 0.24 кг |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | Синій |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип | фітнес-блендер |
| Ємність мірної склянки | 0.3 мл |
| Функції | колка льоду |
| Режими роботи | подрібнення |
| Габарити | 11 х 9 х 9 см |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Ємність міні-подрібнювача | 300 мл |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер DYXON MEGAMIX 300 BLUE (DXNBMGMX300BL)
DYXON MEGAMIX 300, це бездротовий портативний міні-блендер, для використання не тільки в домашніх умовах, але і в поїздках, завдяки легкій вазі, компактному розміру та вбудованому акумулятору.Основні особливості та переваги DYXON MEGAMIX 300:
- Універсально подрібнює овочі та фрукти, м'ясо, молокопродукти, дитяче харчування, риба, горіхи та насіння, смузі
- Абсолютно бездротовий
- Зносостійкі ножі з нержавіючої сталі
- Час роботи до 40 хвилин
- Час заряджання 60 хвилин
- Зручне керування однією клавішею
- Легке очищення водою
- Вбудований акумулятор 1200 mAh
- Зручно заряджати завдяки вбудованому роз'єму USB-C
- Знімні ножі
- Високоякісні матеріали
- Компактний розмір 11х9х9 см
Відгуки та питання про - Блендер DYXON MEGAMIX 300 BLUE (DXNBMGMX300BL)
0.0
Всього відгуків:0
Блендер DYXON MEGAMIX 300 BLUE (DXNBMGMX300BL)
[[ getCurrentDecimal('796') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('759') ]] ₴