Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.7 кг |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 150 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.7 л |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал ніжки блендера | пластик |
| Особливості | ергономічна ручка |
| Габарити | 11.5 х 11.5 х 11.3 см |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Блендер Edler EDHB-2002
Немає в наявності
Код:003157315
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами