Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 3.4 кг |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Колка льоду | немає |
| Колір | нержавіюча сталь чорний |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Турборежим | так |
| Функції | терка |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 400 мл |
| Ємність великого подрібнювача | 2000 мл |
| Насадки та ножі | терка |
| Склянки і інші ємності | мірний стакан |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Габарити | 305 х 252 х 208 мм |
Характеристики Блендер Eisen EBSS-0110B
Немає в наявності
Код:002131323
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами