Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 3.9 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | чорний |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 800 Вт |
| Ємність мірної склянки | 1.5 л |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Функції | імпульсний режим |
| Режими роботи | режим лід |
| Габарити | 406 х 167 х 167 мм |
| Також шукають | для коктейлів |
Характеристики Блендер Gorenje B800GBK
Немає в наявності
Код:003569519
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами