Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.8 кг |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Імпульсний режим | |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 800 Вт |
| Ємність склянки | 0.5 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Склянки і інші ємності | мірний стакан |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | приготування пюре |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Габарити | 5.4 x 39.7 x 6.5 см |
Характеристики Блендер Gorenje HBC804QW
В наявності
Код:002130664
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами