Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.7 кг |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Додаткові ємності | чопер |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Габарити | 407 х 82 х 68 мм |
Характеристики Блендер Gorenje HBX1000EB
В наявності
Код:003158308
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами