Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 600 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.7 л |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | блендер |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Габарити | 230 х 200 х 130 мм |
Характеристики Блендер Gorenje HBX601XG
В наявності
Код:003567140
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами