Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блендер погружний PHILIPS HR3781/10
В наявності
Код:003571297
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блендер погружний PHILIPS HR3781/10
| Виробник | |
| Вага | 1.5 кг |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Колір | чорний |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Кнопка від'єднання насадок | так |
| Призначення | для подрібнення |
| Функціонал | турборежим |
| Додаткові функції | захист від випадкового випадання насадок |
| Кількість чаш | 1 |
| Об'єм чаші | 1 л |
| Матеріал чаші | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 23.4 х 22.3 х 18 см |
| Довжина шнура | 1 м |
| Також шукають | потужні |
| Тип | ручний |
| Потужність | 500 Вт |
Читати повністю
Сховати
Відгуки та питання про - Блендер погружний PHILIPS HR3781/10
0.0
Всього відгуків:0
Блендер погружний PHILIPS HR3781/10
[[ getCurrentDecimal('4040') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3519') ]] ₴
