Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блендер Sencor SHB 4359BK-EUE3 (SHB4359BK-EUE3)
Немає в наявності
Код:002623260
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блендер Sencor SHB 4359BK-EUE3 (SHB4359BK-EUE3)
| Виробник | |
| Вага | 1.6 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | чорний |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 800 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.7 л |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | подрібнювач |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | ніж з нержавіючої сталі |
| Габарити | 433 х 215 х 145 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Sencor SHB 4359BK-EUE3 (SHB4359BK-EUE3)
Особливості:
- 2 швидкості - Стандартна та ТУРБО швидкість
- 4 ножі з функцією для подрібнення ЛЬОДУ
- Дуже тихий мотор постійного струму
- Потужність 800 Вт
- Аксесуари: Ємність з кришкою об'ємом 700 мл
- Приладдя з нержавіючої сталі, що дозволяє перемішувати та гарячі продукти
- Ергономічна ручка
- Довжина кабелю живлення: 1,2 м
Відгуки та питання про - Блендер Sencor SHB 4359BK-EUE3 (SHB4359BK-EUE3)
0.0
Всього відгуків:0
Блендер Sencor SHB 4359BK-EUE3 (SHB4359BK-EUE3)
[[ getCurrentDecimal('1568') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1568') ]] ₴