Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блендер Tefal HB672830
Немає в наявності
Код:003157319
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блендер Tefal HB672830
| Виробник | |
| Вага | 1.25 кг |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Колір | чорний сріблястий |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.8 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Додаткові ємності | чопер |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | функція тихого режиму |
| Габарити | 415 х 70 х 70 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Tefal HB672830
Отримайте більше, ніж очікуєте з новим заглибним блендером Quickchef+ HB672830.
Поєднання потужності, швидкості та різноманітних аксесуарів дають можливість втілювати в життя будь-які кулінарні ідеї. Ексклюзивна технологія лез Powelix та потужний мотор 1000 Вт допоможуть досягти ідеальної текстури ваших страв. Використовуйте один із 20 доступних режимів, щоб працювати з найрізноманітнішими інгредієнтами.
Потужність 1000 Вт
Висока потужність дозволяє швидко та результативно працювати з твердими інгредієнтами.
Насолоджуйтесь бездоганною текстурою сумішей під час приготування навіть найскладніших рецептів.
Інноваційна система лез PoweliX
Покращена ефективність змішування інгредієнтів та до 30% швидше подрібнення з іще більш однорідною текстурою. Ідеальна консистенція ваших страв без зайвих зусиль.
Зручна ручка Soft Touch
Ергономічна ручка з м’яким покриттям додає зручності та запобігає ковзанню.
Надійні деталі з нержавійної сталі
Для щоденної роботи впродовж років без пошкоджень та корозії.
4 сталеві леза з технологією Powelix
Леза з нержавійної сталі, які здатні впоратись із будь-яким завданням.
Панель швидкості
Перемикайте швидкості безпосередньо під час роботи, без необхідності вимикати пристрій. Інтуїтивно зрозуміле управління та 20 режимів + Turbo режим дають змогу легко та точно керувати всіма процесами.
Тихий режим — мінімум шуму
Особливий режим вдвічі зменшує гучність роботи приладу* без втрати ефективності. Блендер замішує інгредієнти на низькій швидкості, готуючи бездоганне тісто для млинців, а також супи чи смузі.
Металева ніжка із захистом від бризок
Особлива конструкція занурювальної ніжки зменшує шум та вібрацію осі, а її нижня форма, що захищає інгредієнти від розбризкування, дарує абсолютний комфорт під час використання.
Анатомічна форма ручки в поєднанні з фірмовим покриттям Soft Touch роблять процес приготування не тільки ефективним, а й справді зручним. Єдність двох рішень дарує надійну фіксацію пристрою у руці, запобігаючи ковзанню.
Легкий догляд
Завдяки простоті конструкції та знімним деталям догляд за пристроєм не спричинює жодних труднощів. Насадки можна очищувати як вручну, так і в посудомийній машині.