Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блок живлення 1stPlayer 600W (PS-600FK)
Немає в наявності
Код:002629949
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення 1stPlayer 600W (PS-600FK)
| Виробник | |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| Підключення процесора | 4pin |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| Потужність | 600 Вт |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Розмір, мм | 150 х 140 х 86 мм |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Захист від | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення 1stPlayer 600W (PS-600FK)
1st Player PS-600FK 600W — універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність поряд із тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за чудовою ціною. В елементній базі блока живлення застосовано надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блока живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Особливості:
- Корекція коефіцієнта потужності PFC
- Ідеальне поєднання охолодження й безшумності з 12 см кулером на гідравлічному підшипнику
- Відповідає екологічним стандартам ErP LOT 6, Споживання потужності в режимі сну не перевищує 0.5W
- Технології захисту захист від завищеної напруги (OVP), Захист від перевантаження (OPP), Захист від низької напруги (UVP), Захист від короткого замикання (SCP)
Відгуки та питання про - Блок живлення 1stPlayer 600W (PS-600FK)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення 1stPlayer 600W (PS-600FK)
[[ getCurrentDecimal('1960') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1960') ]] ₴