Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення ASUS 1200W ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING PCIE5 (90YE00N0-B0NA00)
В наявності
Код:003155660
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення ASUS 1200W ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING PCIE5 (90YE00N0-B0NA00)
| Виробник | |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Стандарт БЖ | SFX 12V v3.1 |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Розмір, мм | 125 x 125 x 63.5 мм |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Потужність | 1200 Вт |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Інше | підсвічування ARGB |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 100A |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 125 |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Підключення відеокарти | 4x6+2pin, 2x16pin (12VHPWR) |
| Захист від | UVP (захист від зниженої напруги) |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 5 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення ASUS 1200W ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING PCIE5 (90YE00N0-B0NA00)
Найтихіший і найпотужніший блок живлення SFX-L
Як гідний нащадок флагманського блоку живлення ROG Thor, ROG Loki 1200W Titanium використовує ті самі компоненти й орієнтовані на ентузіастів функції, але у формфакторі SFX-L. Завдяки тихій роботі та сучасним характеристикам, Loki стане у пригоді тим, хто складає потужний ігровий комп’ютер у компактному корпусі.
Інноваційна система охолодження
Завдяки радіаторам ROG температура всередині блоку живлення залишається ще нижче. Це сприяє подовженому терміну служби продукту, а також дозволяє вентилятору довше бути вимкненим.
Підвищена довговічність
Вентилятор із двома кульковими підшипниками має вдвічі більший термін служби, ніж традиційні вентилятори з підшипниками ковзання.
Безшумний режим роботи
Коли рівень навантаження блоку живлення не перевищує 40%, його вентилятор із ШІМ-керуванням повністю вимикається, що робить систему охолодження абсолютно безшумною.
Неймовірно тихий
У середньому ROG Loki 1200W Titanium створює шум, рівень якого на 35 дБ менше, ніж у інших блоків живлення цього класу. Це дозволило йому отримати сертифікат Cybenetics Lambda Standard ++.
Сертифікація 80 PLUS Titanium
Використовуючи високоякісні японські конденсатори з низьким імпедансом, блок живлення ROG Loki може похвалитися чудовою енергоефективністю та меншим нагріванням.
Крок у майбутнє
Новий стандарт ATX 3.1 запроваджує більш суворіші вимоги щодо регулювання напруги та струму для обладнання наступного покоління, і блок живлення ROG Loki повністю сумісний із цим стандартом. 16-контактний кабель PCIe, що постачається в комплекті з блоком живлення, передбачає можливість передачі напруги живлення потужністю до 600 Вт на новітні відеокарти з шиною PCIe 5.0 – велика перевага для невеликих комп'ютерів формату SFF.
Вентилятор із ARGB-підсвічуванням та Aura Sync
120-міліметровий вентилятор Loki має вісім адресних світлодіодів, які можна налаштувати за допомогою технології Aura Sync для створення синхронізованих ефектів підсвічування у вашій системі.
Відгуки та питання про - Блок живлення ASUS 1200W ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING PCIE5 (90YE00N0-B0NA00)
[[ getCurrentDecimal('21855') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('21830') ]] ₴