Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Chieftec 350W (GPF-350P)
В наявності
Код:002629274
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Chieftec 350W (GPF-350P)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | TFX |
| Потужність | 350 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 14A |
| OutputСurrent +3,3V | 13A |
| OutputCurrent +12V1 | 13A |
| OutputСurrent +12V2 | 13A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 175 x 86 x 65 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 175 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 350W (GPF-350P)
Компанія Chieftec Industrial Co., Ltd. створена була в 1990 р., і зараз це світовий лідер з виготовлення комп'ютерних корпусів високої якості. Виробництво, що має замкнутий цикл, що включає все необхідне — починаючи конструкторським бюро і закінчуючи службою експортного контролю та поставок. Лінійка Chieftec має весь спектр рішень для створення ПК будь-якого класу — від офісної надійної машини до домашньої високопродуктивної системи або сервера. Блок живлення CHIEFTEC 350W (GPF-350P) - це надійний 350 Ватний блок живлення формату TFX з новітньої ATX 2.3 специфікацією і активним PFC може бути використаний з процесорами від Intel і AMD.Безпека:- UVP (Захист від пониження напруги в мережі)- OVP (Захист від підвищення напруги в мережі)- SCP (Захист від короткого замикання)- OPP (Захист від перевантаження)- AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора)
Роз'єми - Живлення материнської плати (24-pin): розбірний 24-pin конектор, 4 контакти окремо- Живлення центрального процесора (4/8-pin): один 4-pin конектор- SATA (15-pin): два коннектора- Molex (4-pin): два коннектора
Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 350W (GPF-350P)
[[ getCurrentDecimal('2416') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2405') ]] ₴