Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Chieftec 750W Atmos (CPX-750FC)
В наявності
Код:002630025
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Chieftec 750W Atmos (CPX-750FC)
| Виробник | |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.0 |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 750W Atmos (CPX-750FC)
Серія CHIEFTEC ATMOS побудована за стандартом Intel ATX 3.0 та підтримує PCIe GEN5 із сертифікованою ефективністю 80 PLUS GOLD, забезпечуючи виняткову продуктивність. Серія ATMOS відрізняється сучасною технічною конструкцією, включаючи повномісний перетворювач SRC з технологією постійного струму та японські конденсатори, що забезпечують довговічність та стабільність. Безшумний 135 мм вентилятор ATMOS FDB оптимізує баланс між охолодженням і шумом, забезпечуючи відмінну довговічність, а режим вентилятора ECO забезпечує безвентиляторну роботу при низьких навантаженнях. Численні технології захисту CHIEFTEC розроблено для забезпечення постійної безпеки вашої системи.
Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 750W Atmos (CPX-750FC)
[[ getCurrentDecimal('6452') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6423') ]] ₴