Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Chieftec 850W Proton (BDF-850C)
В наявності
Код:002629610
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Chieftec 850W Proton (BDF-850C)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin, 8 pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Підключення відеокарти | 6x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputCurrent +12V1 | 70.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 87 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 850W Proton (BDF-850C)
CHIEFTEC – світовий виробник першокласних корпусів ПК, блоків живлення та комп'ютерних комплектуючих.З моменту свого заснування в жовтні 1994 року компанія Arena Electronic GmbH, яка представляє марку CHIEFTEC , входить в число провідних підприємств комп'ютерної індустрії. Постійні інноваційні розробки, а також інвестиції в сучасне виробниче обладнання по виготовленню десктопів, корпусів типу «башта» і промислових корпусів підкреслюють прагнення до абсолютного лідерства. Численні нагороди минулих років підтверджують даний факт також щодо блоків живлення і комп'ютерної периферії. Блок живлення CHIEFTEC 850W Proton (BDF-850C) – один з 4х новітніх блоків живлення з модульними кабелями, що входять в серію PROTON. Перевагою даної моделі є найсучасніша схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів, з однією потужною лінією +12В на виході. Даний БЖ дозволяє значно економити е/енергію, а також підвищує ефективність і стабільність живлення встановлених компонентів, що, в свою чергу, забезпечує більш тривалий термін їх служби. ККД блоків живлення серії PROTON становить >85% (сертифікат 80 PLUS BRONZE), тим самим виконуються всі вимоги стандарту ENERGY STAR 5,0 і вище, як це і передбачено нормативами ЄС.
Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 850W Proton (BDF-850C)
[[ getCurrentDecimal('6332') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6302') ]] ₴