Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Cougar 1000W (GEX X2 1000)
В наявності
Код:003157318
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Cougar 1000W (GEX X2 1000)
| Виробник | |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Потужність | 1000 Вт |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Модуль PFC | активний |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Підключення відеокарти | 6x6+2 pin, 1x16 pin |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| Тип охолодження | вентилятор |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3А |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Захист від | OTP (захист від перегріву) |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Cougar 1000W (GEX X2 1000)
GEX X2 проходить чотири строгі тести на стрибок потужності згідно з PSU ATX 3.0 Guide, в яких пікове енергоспоживання повинно витримувати до 200% номінальної потужності протягом 100 мкс.Сучасний блок живленняМодульний 12+4-контактний кабель 12VHPWR забезпечує ідеальне живлення для відеокарт Nvidia GeForce RTX 40 Series. Без 6+2-контактного адаптера довжина 650 мм може знизити ризик підключення при складанні ПК.ЕфективністьСерія GEX X2 відрізняється високоефективною конструкцією, яка перевершує стандарт 80 Plus Gold, що допоможе вам заощадити на рахунках за електроенергію.Розумний вентиляторВентилятор почне працювати, коли навантаження блока живлення перевищить 30%, щоб мінімізувати шум.HDB-вентиляторВикористовуючи ексклюзивний безшумний 120 мм вентилятор Cougar, удосконалена рама збільшує концентрацію повітряного потоку. Кривизна вентилятора була точно налаштована зниження вібрації при будь-яких навантаженнях.Удосконалене електронне рішенняТехнологічні японські конденсатори продовжують термін служби БП до 100 000 годин. Пристрій має чітке регулювання напруги на 2% і здатне комфортно працювати за температури 40 °C.Компактний розмір для всіх корпусів ПКGEX X2 довжиною 140 мм - один з компактних повністю модульних блоків живлення. Це означає, що він підійде для різних випадків і надасть вам додаткову гнучкість при складанні вашого ПК.Повністю модульні кабелі / плоскі кабеліПідключайте лише ті кабелі, які вам потрібні, зменшуючи безлад та тертя кабелів, покращуючи повітряний потік та спрощуючи складання.
Відгуки та питання про - Блок живлення Cougar 1000W (GEX X2 1000)
[[ getCurrentDecimal('7815') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7787') ]] ₴