Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Cougar 650W (ATLAS650)
Немає в наявності
Код:003155338
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Cougar 650W (ATLAS650)
| Виробник | |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 54.16A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Модуль PFC | активний |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12 V |
| Потужність | 650 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Cougar 650W (ATLAS650)
Серія COUGAR ATLAS сертифікована за стандартом 80 PLUS Bronze і вирізняється бездоганною потужністю, ефективністю, безшумністю та довговічністю. Це найкращий вибір для тих, хто шукає недороге та надійне джерело живлення.
Надійна сертифікація ефективності 80 PLUS
Високоефективна продуктивність і сертифікат 80 PLUS Bronze. Екологічно та економно для ваших рахунків за електроенергію.
Стабільна продуктивність
Технологія DC-DC забезпечує стабільну напругу з відхиленням ±2% у стандартних режимах.
Ультра довговічність
ATLAS дуже надійний, щоб забезпечити безперервне та бездоганне подавання живлення зі стабільно надійними японськими резервними конденсаторами 105oC.
Ідеальний контроль між шумом і обертанням вентилятора
Надтихий 120-мм вентилятор COUGAR з автоматичним тепловим регулюванням швидкості для оптимального співвідношення швидкості та шуму.
Широке з'єднання
Серію Atlas оснащено 2 конекторами ЦП для сучасних налаштувань материнської плати та ЦП. Стильний чорний колір і зручна довжина зроблять вашу збірку комфортною та естетичною.
Сертифікати захисту:
- UVP (захист від зниженої напруги). Якщо напруга падає нижче певного значення допуску в одиночних лініях, блок живлення автоматично вимикається
- OVP (захист від перенапруги). Якщо напруги перевищують певне значення допуску в одиночних лініях, блок живлення автоматично вимикається
- SCP (захист від короткого замикання). У разі короткого замикання ця функція запобігає пошкодженню основних компонентів блока живлення
- OPP (захист від перевантаження). Якщо система перевантажена і вимагає більше енергії від блока живлення, ніж він може виконувати, ця функція захисту активується
- OCP (захист від перевантаження за струмом). Якщо струм на одній лінії вище зазначеного, блок живлення автоматично вимикається
Відгуки та питання про - Блок живлення Cougar 650W (ATLAS650)
[[ getCurrentDecimal('3045') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3035') ]] ₴