Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Delux 600W (DLP-45DG)
Немає в наявності
Код:002623700
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Delux 600W (DLP-45DG)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 600 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 19A |
| OutputСurrent +3,3V | 19A |
| OutputCurrent +12V1 | 49A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 155 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 155 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Delux 600W (DLP-45DG)
Модель Delux зробить 600W (DLP-45DG) ваш персональний комп'ютер по-справжньому надійним та довговічним. Цей блок живлення чудово справляється з функціями вторинного джерела живлення для інтегрованих і дискретних графічних адаптерів, а також інших пристроїв, встановлених у ПК. Завдяки активній системі PFC пристрій не перегрівається під час автоматичного компенсування потужності. У конструкції передбачені роз'єми під лінії резервного підживлення відеоадаптерів. Також є достатня кількість входів для процесора та материнської плати, Peripheral, SATA. Експлуатаційний ресурс є вельми значним. Завдяки роботі вбудованого лопатевого кулера та вентиляційної перфорації забезпечується підтримання температури під корпусом на рівні, необхідному для коректної роботи внутрішніх вузлів блоку живлення.
Відгуки та питання про - Блок живлення Delux 600W (DLP-45DG)
[[ getCurrentDecimal('1929') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1929') ]] ₴