Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | N120W-02, ADP-120ZB, 04G265003420, 04G266006120, 4G266010800, 90-N8BPW3000T, PA-1121-04, PPP017H, PA3290U-2AC3, PA3290U-3AC3, PA3290E-2AC3 , PA3290E-3AC3, PA3336U-1ACA, PA3381E-1ACA |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Вихідний струм (сила струму) | 9.23 А |
Характеристики Блок живлення до ноутбуку ASUS 180W 19.5V, 9.23A, разъем 5.5/2.5, F Slim-корпус (ADP-180MB)
Немає в наявності
Код:002147952
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами