Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.0 х 3.7 (pin inside) |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 11.8 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Характеристики Блок живлення до ноутбуку ASUS 230W 19.5V, 11.8A, роз'єм 6.0/3.7 (pin inside), Slim-корпус (ADP-230GB / A40323)
Немає в наявності
Код:002631295
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами