Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Zenbook Pro UX501VW, Zenbook Pro UX501JW, ROG G501JW, ROG G601JW |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-120RH B, PA-1121-28, 0A001-00061100, 0A001-00061400, 0A001-00062100 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Характеристики Блок живлення до ноутбуку ASUS 90W 19V, 4.74A, разъем 4.5/3.0 (pin inside) (ADP-90YD / A40258)
Немає в наявності
Код:002628387
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами