Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення до ноутбуку Dell 65W 19.5V 3.34A разъем 4.0/1.7 (HA65NS5-00 / A40102)
Немає в наявності
Код:002130577
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Dell 65W 19.5V 3.34A разъем 4.0/1.7 (HA65NS5-00 / A40102)
| Виробник | DELL |
| Вихідна потужність | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,34 А |
| Захист | захист від перепадів напруги, короткого замикання |
Опис Блок живлення до ноутбуку Dell 65W 19.5V 3.34A разъем 4.0/1.7 (HA65NS5-00 / A40102)
Блок живлення до ноутбуку Dell 65W 19.5V 3.34A - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора в Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на його параметри харчування і тип роз'єму. Потужність обраного блоку живлення повинні бути не нижчою ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш ноутбук. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати харчуванням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Dell 65W 19.5V 3.34A разъем 4.0/1.7 (HA65NS5-00 / A40102)
[[ getCurrentDecimal('1619') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1619') ]] ₴