Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V 4.62A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (0RT74M)
Немає в наявності
Код:002627184
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V 4.62A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (0RT74M)
| Виробник | DELL |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | RT74M, 0RT74M, VRJN1, PA-1900-32D5 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 х 3.0(pin inside) |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,62 А |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вид | оригінальний |
Опис Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V 4.62A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (0RT74M)
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V 4.62A роз'єм 4.5 / 3.0 (pin inside) (0RT74M) - це мережевий блок живлення для ноутбука з потужністю 90 Ватт, який забезпечить Ваше мобільний пристрій додатковим харчуванням і допоможе заощадити заряд батареї для роботи в дорозі. Цей оригінальний блок живлення сертифікований для роботи з ноутбуками Dell і захистить Ваше обладнання від різких стрибків напруги, навіть при ударах блискавки.
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V 4.62A роз'єм 4.5 / 3.0 (pin inside) (0RT74M) виконаний в новому сучасному дизайні - завдяки легкій вазі і компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно поміститься у Вашій сумці для ноутбука. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. Даний адаптер має специфічний роз'єм у вигляді восьмигранника, тому він стане ідеальним рішенням для ноутбуків Dell.
Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка.
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V 4.62A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (0RT74M)
[[ getCurrentDecimal('1312') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1312') ]] ₴