Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 3.34A, 65W (7.4x5.0) (PSD3804)
Немає в наявності
Код:002130454
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 3.34A, 65W (7.4x5.0) (PSD3804)
| Виробник | |
| Вихідна потужність | |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Precision M65 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 5U092, AD-90195D, F7970, PA-12, PA-1650-05D2 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,34 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Висота | 60 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 3.34A, 65W (7.4x5.0) (PSD3804)
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL Dell 19.5V, 3.34A, 65W (7.4x5.0) (PSD3804)Блок живлення ExtraDigital для ноутбуків Dell - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним.Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL Dell 19.5V, 3.34A, 65W (7.4x5.0) забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 3.34A, 65W (7.4x5.0) (PSD3804)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 3.34A, 65W (7.4x5.0) (PSD3804)
[[ getCurrentDecimal('961') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('958') ]] ₴