Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 2.25A, 45W (4.0x1.7) (PSL3864)
Немає в наявності
Код:002631390
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 2.25A, 45W (4.0x1.7) (PSL3864)
| Виробник | |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 5A10H43620 5A10H43632 ADP-45DW A ADP-45DW C GX20K11838 PA-1450-55LN PA-1450-55LR |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.25 A |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Ideapad 100 14 100 15 Ideapad 100-14IBY 100-15IBD 100-15IBY B50-10 |
| Вихідна напруга | 20 В |
Опис Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 2.25A, 45W (4.0x1.7) (PSL3864)
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 2.25A, 45W (4.0x1.7) (PSL3864)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 2.25A, 45W (4.0x1.7) (PSL3864)
[[ getCurrentDecimal('745') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('709') ]] ₴