Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блок живлення до ноутбуку Merlion SAMSUNG 40W 19V 2.1A, 3.0*1.0 (16205 / LSA40/19-3,0.*1,0)
Немає в наявності
Код:003571173
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion SAMSUNG 40W 19V 2.1A, 3.0*1.0 (16205 / LSA40/19-3,0.*1,0)
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.0 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.1 А |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Merlion SAMSUNG 40W 19V 2.1A, 3.0*1.0 (16205 / LSA40/19-3,0.*1,0)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion SAMSUNG 40W 19V 2.1A, 3.0*1.0 (16205 / LSA40/19-3,0.*1,0)
[[ getCurrentDecimal('529') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('527') ]] ₴