Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вихідна потужність | |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AD6630, APW00110Q, EXA0901XH, AD6630, 90-XB02OAPW00000Q, ADP-40PH AB, 90-XB02OAPW00010Q, 90-XB020APW00050Q, 90-XB02OAPW00110Q |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 2.3 x 0.7 мм |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.1 А |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Eee PC 1106HA |
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 40W, 19V 2.1A (2.3*0.7) (AS40F2307)
Немає в наявності
Код:002130659
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами