Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (4.0*1.4mm) (AS45F4014)
В наявності
Код:002628589
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (4.0*1.4mm) (AS45F4014)
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Zenbook UX32A-XB51 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-45AW |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.4 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
Опис Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (4.0*1.4mm) (AS45F4014)
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37 A (4.0*1.4 mm) (AS45F4014) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з великим модельним рядом ASUS, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37 A (4.0*1.4 mm) (AS45F4014) забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Цей якісний та надійний адаптер змінного струму дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (4.0*1.4mm) (AS45F4014)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (4.0*1.4mm) (AS45F4014)
[[ getCurrentDecimal('654') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('605') ]] ₴