Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 40W 2.05A (4.0*1.7) (HP40G4017B)
Немає в наявності
Код:002628543
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 40W 2.05A (4.0*1.7) (HP40G4017B)
| Виробник | |
| Висота | |
| Ширина | 50 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Сумісність з моделями ноутбуків | HP COMPAQ MINI 110, 210, 700, 1000, CQ10 HP mini 1030 1033 1035NR series HP 1010NR series HP notebook 1137NR HP Mini CTO Series FN819AV, FQ729AAR, FQ729AV, FR832AV, FV436AAR, FV436AV, NB914AV, NJ683AAR, NJ683AV, NP763AV, NK348AAR, NK348AV, NN099AV, NN101AV, NP764AV, NK350AAR, NK350AV, NN100AV HP Compaq Mini 700 PC Series 700ED, 700EF, 700EI, 700EK, 700EL, 700EM, 700EN, 700ER, 700ET, 700EW, 701ED, 701EG, 701EI, 701EM, 701ER, 701ES, 701ET, 702EA, 703EA, 705EI, 705ES, 730EJ, 730EO, 730EQ, 731EI, 73 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | HP PA-1400-18 PA-1400-18HL PA-1400-18HB HSTNN-LA18 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.05 A |
| Глибина | 35 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 40W 2.05A (4.0*1.7) (HP40G4017B)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та захист від займання.
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 40W 2.05A (4.0*1.7) (HP40G4017B)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 40W 2.05A (4.0*1.7) (HP40G4017B)
[[ getCurrentDecimal('595') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('564') ]] ₴