Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 65W 3.33A (7.4*5.0) (HP65G7450)
В наявності
Код:003155909
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 65W 3.33A (7.4*5.0) (HP65G7450)
| Виробник | |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.33 A |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Вид | ліцензійний |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 696607-001 696694-001 696694-002 696694-003 HSTNN-DA35 HSTNN-LA35 PA-1450-32HU HSTNN-DC35 |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з моделями ноутбуків | D4Q42US#ABA |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 65W 3.33A (7.4*5.0) (HP65G7450)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 65W 3.33A (7.4*5.0) - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і подавати електроенергію на ноутбук при роботі в стаціонарному режимі.Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі (працює в якості трансформатора, стабілізуючи напругу до того рівня, який необхідний для нормальної роботи ноутбука).Пристрій вирівнює невеликі збої в подачі напруги від мережі.Нормальна життєдіяльність всього комп'ютера і ефективність вашої роботи безпосередньо залежить від зарядки для ноутбука.Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Блок живлення дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Блок живлення забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 65W 3.33A (7.4*5.0) (HP65G7450)
[[ getCurrentDecimal('827') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('826') ]] ₴