Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Gamemax 700W (GX-700)
В наявності
Код:003156308
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Gamemax 700W (GX-700)
| Виробник | |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| OutputCurrent +12V1 | 58А |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Потужність | 700 Вт |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Захист від | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) |
| Стандарт БЖ | ATX |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax 700W (GX-700)
GameMax GX-700 80+ Gold Wired – чорний блок живлення ATX, одна з інноваційних золотих основ дизайну на Platinum Level, LLC і схемі DC-DC, класична ефективність понад 92%, технологія вільного кабелю. Джерело живлення серії GameMax GX Сертифікат 80+ Gold, що пропонує велику цінність для геймерів і розробників систем. Вентилятор FDB зменшує тепло під час великого навантаження, зберігаючи при цьому низький рівень шуму. Розроблена з урахуванням стабільності та довговічності, серія GX є ідеальним вибором для живлення ваших систем! LLC+DC--DC високоефективний 80+ Золотий сертифікат APFC. DC-DC вбудований індуктор накопичення енергії, тихий і високоефективний. 100-240 В змінного струму повна вхідна напруга. Кілька інтерфейсів PCIE повністю підтримують новітні відеокарти. Інтегрований повністю твердотільний конденсатор, вихід модуля Free-Cable, менші втрати потужності. Резонансний конденсатор Farad є стабільним та ефективним. Основний конденсатор витримує до 105 °C має тривалий термін служби та плавний вихід. Вентилятор з регульованою температурою працює надзвичайно тихо. Всього 7 рівнів захисту, OTP, OCP, SCP, OVP, UVP, OPP, SIP. Повністю чорна плоска вихідна лінія з чистої міді, ефективна та потужна. Компоненти, виготовлені SMT, швидко розсіюють тепло та є більш стабільними.
Відгуки та питання про - Блок живлення Gamemax 700W (GX-700)
[[ getCurrentDecimal('3564') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3560') ]] ₴