Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність | 500 Вт |
| Модуль PFC | активний |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputCurrent +12V1 | 32А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 85 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
Характеристики Блок живлення Gamemax GM-500 80+ APFC Black
Немає в наявності
Код:003159320
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами