Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Gamemax GX-650 Modular
В наявності
Код:002629923
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Gamemax GX-650 Modular
| Виробник | |
| OutputCurrent +12V1 | 44А |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Тип охолодження | вентилятор |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| Потужність | 650 Вт |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Модуль PFC | активний |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання) |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax GX-650 Modular
Джерело живлення GameMax GX-650W 80+ Gold ATX, одна з інноваційних золотих основ дизайну на рівні Platinum, LLC і ланцюга DC-DC, класичний ККД понад 92%, технологія вільного кабелю. Блок живлення серії GameMax GX Сертифікований Gold 80+, що цінується геймерами і розробниками систем. Вентилятор FDB зменшує тепло під час великого навантаження, зберігаючи при цьому низький рівень шуму. Серія GX, розроблена з урахуванням стабільності та довговічності, є ідеальним вибором для живлення ваших систем! LLC+DC--DC високоефективний Gold 80+ сертифікат APFC. DC-DC інтегрований індуктор накопичення енергії, тихий і високоефективний. 100-240 В змінного струму повна вхідна напруга. Кілька інтерфейсів PCIE повністю підтримують новітні відеокарти. Інтегрований повністю твердотільний конденсатор, вихід модуля Free-Cable, менші втрати потужності. Резонансний конденсатор Farad є стабільним та ефективним. Основний конденсатор 105°C має тривалий термін служби та плавний вихід. Вентилятор з регульованою температурою працює надзвичайно тихо. 6 рівнів захисту: OTP, OCP, SCP, OVP, UVP, OPP. Повністю чорна вихідна лінія з чистої міді, ефективна та потужна. Компоненти, виготовлені SMT, швидко розсіюють тепло та є більш стабільними.
Відгуки та питання про - Блок живлення Gamemax GX-650 Modular
[[ getCurrentDecimal('4128') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4123') ]] ₴