Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5 ICE)
В наявності
Код:003156292
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5 ICE)
| Виробник | |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Тип БЖ | модульні |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Стандарт БЖ | ATX 3.0 |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Підключення відеокарти | 6x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Захист від | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) |
| Модульне підключення кабелів | Full |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5 ICE)
Gigabyte 850W Aorus Elite P850W — надійний блок живлення з модульним підключенням кабелів для комп'ютерної системи просунутого рівня. Виготовлений у формфакторі ATX і наділений потужністю 850 Вт. За охолодження блоку живлення відповідає 120-міліметровий вентилятор, який відрізняється низьким рівнем шуму.
Сертифікат 80 Plus Platinum забезпечує ефективність 92% при навантаженні 50%. Краща енергоефективність призводить до менших витрат енергії, менше тепла та менше шуму вентилятора.
Цей блок живлення можна вибирати для продуктивних систем, ігрових ПК і комп'ютерів, які стикаються з високими навантаженнями. Активний модуль корекції напруги (PFC) забезпечить стабільну роботу системи навіть при значних перепадах напруги. Блок живлення оснащений усіма необхідними портами для підключення компонентів системи та має фірмовий впізнаваний дизайн.
Відгуки та питання про - Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5 ICE)
[[ getCurrentDecimal('9763') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('9752') ]] ₴