Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
В наявності
Код:002628878
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 400 Вт |
| Модуль PFC | пасивний |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 16A |
| OutputCurrent +12V1 | 20A |
| OutputСurrent -12V | 0.1А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
Блок живлення 400W чорного кольору від компанії Vinga - це компактний прилад, який відмінно підходить для установки в системні блоки офісних комп'ютерів і будь-яких інших ПК, призначених для вирішення простих завдань. Його потужності цілком достатньо для того, щоб перекрити потреби в електроживленні малопродуктивних графічних адаптерів, а також відеокарт з живленням від материнської плати.
Модель оснащена пасивним модулем PFC, який в достатній мірі ефективно справляється з функцією компенсування потужності в малому діапазоні. У конструкції передбачено 2 входи SATA і стільки ж роз'ємів Peripheral. Ризик перегрівання пристрою зведений до мінімуму: вбудований кулер з розмахом лопастей 12 см швидко виводить з блоку нагріте повітря, тому в технічних вузлах приладу практично не скупчується пил, а всі деталі довго зберігають прийнятну температуру навіть при інтенсивній експлуатації ПК в літній сезон. Додатково запас міцності виробу розширюється завдяки трьом захисним технологіям - OVP, OCP і SCP. Ці заходи безпеки захищають БЖ від поломок, пов'язаних з подачею підвищеної напруги, перевантаженнями за струмом на каналах і короткими замиканнями.
Відгуки та питання про - Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
[[ getCurrentDecimal('787') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('786') ]] ₴