Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12 V |
| Потужність | 500 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 8PIN (4+4) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 14A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputCurrent +12V1 | 40А |
Характеристики Блок живлення Vinga 500W ОЕМ (PSU-500-12)
Немає в наявності
Код:002629992
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами