Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Xilence 400W (XP400R7)
В наявності
Код:003155925
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Xilence 400W (XP400R7)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 400 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| OutputСurrent +5V | 16A |
| OutputСurrent +3,3V | 16A |
| OutputCurrent +12V1 | 22A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | UVP (захист від зниженої напруги) |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Xilence 400W (XP400R7)
Блок живлення Xilence 400W (XP400R7)Нове покоління блоків живлення компанії Xilence - приголомшливий дизайн, новітні технології і найкращу якість. У поточній модифікації кожна серія блоків живлення була перероблена. Результати вражають не тільки високоефективної технологією, а й новим дизайном і поліпшеним оснащенням. Блоки живлення серії Red Wing мають добре впізнаваний зовнішній вигляд за рахунок червоного кольору фірмових вентиляційних лопатей Xilence. Набір з'єднань скоректований за сучасними стандартами, а завдяки підвищеній енергоефективності силові агрегати менше гріються і шумлять.
Особливості блоку живлення Xilence 400W: оптимальна продуктивність в будь-якій ситуації; великий 120мм вентилятор: Whisper-Silent Cooling; надійний: Максимальна стабільність протягом всього часу; захист від перенапруги (OVP); захист від зниженої напруги (UVP); захист від перевантаження (OLP); захист від короткого замикання (SCP).
Відгуки та питання про - Блок живлення Xilence 400W (XP400R7)
[[ getCurrentDecimal('1633') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1626') ]] ₴