Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Довжина (L) | 160 мм |
| Діаметр різу струни, макс. | 2 мм |
| Діаметр зрізу твердого дроту, макс | 2,5 мм |
| Матеріал ручки | 2-компонентний пластик |
| Діаметр різу дроту середньої твердості, макс. | 3,4 мм |
| Діаметр різу м'якого дроту, макс. | 4 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 6 1/4 дюйма |
| Тип шарніра | Накладенням |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромований |