Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Бокорізи посилені, L180 mm
| Виробник | |
| Довжина (L) | 180 мм |
| Діаметр різу струни, макс. | 2,2 мм |
| Діаметр зрізу твердого дроту, макс | 2,7 мм |
| Матеріал ручки | 2-компонентний пластик |
| Діаметр різу дроту середньої твердості, макс. | 3,8 мм |
| Діаметр різу м'якого дроту, макс. | 4 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 7 дюймів |
| Тип шарніра | Накладенням |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромований |
Читати повністю
Сховати
Опис Бокорізи посилені, L180 mm
Для різання твердого, сталевого і мідного дроту
- Високоякісна інструментальна сталь забезпечує надійне захоплення деталей, точний різ і тривалий термін служби;
- Довгі ріжучі кромки дозволяють різати кабель великого перерізу
- Ергономічна двокомпонентна рукоятка запобігає зісковзуванню інструменту, забезпечує надійну передачу зусилля і створює комфорт в роботі;
- Ріжучі кромки: індуктивне гартування;
- З'єднання: внахльост;
- Робоча частина: хромована.
Відгуки та питання про - Бокорізи посилені, L180 mm
0.0
Всього відгуків:0