Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | BOSCH |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.4 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Колір | сірий |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Захист | від включення без води |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Особливості | світловий індикатор |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 26.7 х 22.8 х 22 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.7 х 23.5 х 15 см |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
Характеристики Електрочайник Bosch TWK5P475
В наявності
Код:002627120
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами