Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електрочайник Electrolux E3K1-3ST
Немає в наявності
Код:003155818
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Electrolux E3K1-3ST
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Вага | 1.2 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5x24x15 см |
| Обертання на 360° | є |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Тип | звичайний |
| Кришка | незнімна |
| Фільтр від накипу | є |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Об'єм | 1.7 л |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Electrolux E3K1-3ST
Електрочайник Electrolux E3K1-3ST став найпростішим варіантом одночасно і нагріти води, і прикрасити кухню. А все завдяки тому, що його зовнішність вельми стильна і підходить під будь-які вимоги. Стінки сріблястого кольору з нержавіючої сталі перегукуються з акцентованими деталями чорного кольору. Шліфування сталь виглядає просто і вишукано. Має високі характеристики опірності зносу.
Відгуки та питання про - Електрочайник Electrolux E3K1-3ST
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Electrolux E3K1-3ST
[[ getCurrentDecimal('1386') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1352') ]] ₴