Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електрочайник Esperanza EKK128R
Немає в наявності
Код:003155960
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Esperanza EKK128R
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Вага | 0.8 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Особливості | світловий індикатор |
| Тип | звичайний |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Колір | червоний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Обертання на 360° | є |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Об'єм | 1 л |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.5 х 19 х 18 см |
| Кришка | незнімна |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Захист | від перегріву |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Esperanza EKK128R
Сучасний і елегантний бездротовий чайник з нержавіючої сталі, що підходить для будь-якої кухні.Ергономічна форма і функціональність підійде в будь-який час доби і в будь-якому інтер'єрі.Оснащений зручним, вбудованим нагрівальним елементом. Чайник легко розмістити на підставці.Ручка, що не нагрівається, забезпечує зручність і високий комфорт використання.Особливості моделі:
- Матеріал корпусу: пластик, нержавіюча сталь.
- Захист від включення порожнього чайника: є.
- Ємність бака для води: 1 л.
- Прихований нагрівальний елемент: так.
- Джерело живлення: змінний струм.
- Довжина кабелю: 0,75 м..
- Вхідна напруга змінного струму: 220 - 240 В
- Потужність: 1350 Вт.
- Поворотна основа: так.
- Світловий індикатор: є.
- Автоматичне вимкнення: так.
Відгуки та питання про - Електрочайник Esperanza EKK128R
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Esperanza EKK128R
[[ getCurrentDecimal('578') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('578') ]] ₴