Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | подвійна стінка |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.3 х 22.6 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24.7 х 22 х 15 см |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Колір | чорний |
Характеристики Електрочайник Gorenje K 15 DWBK
В наявності
Код:002624076
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами