Маркетплейс твоєї Країни![]()
Електрочайник Gorenje K 17 TRDW
В наявності
Код:003570020
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Gorenje K 17 TRDW
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.2 х 21.5 х 15.8 см |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Gorenje K 17 TRDW
Електричний чайник Gorenje K17TRDW — зручна та проста в експлуатації модель, представлена в матовому корпусі з лаконічним оформленням. Двошаровий корпус забезпечує покращену герметичність, сприяючи швидкому нагріванню води. Зовнішня поверхня корпусу Gorenje K17TRDW за рахунок двошарової конструкції не схильна до надмірного нагрівання. Широка ручка забезпечує надійний хват та покращений контроль над чайником. Кришка щільно прилягає до стіни. Усі елементи керування знаходяться на ручці. Потужність споживання моделі – 2200 Вт. Для підключення до мережі використається 0,7-метровий кабель.
Широкий функціонал
Особливість цієї моделі полягає у можливості вибору температури нагрівання води. Це дозволяє одержати окріп під конкретний тип напою. На додаток до цього передбачено функцію підтримки постійної температури.
Індикатори
Gorenje K17TRDW оснащений світловим індикатором, який повідомляє про те, що пристрій працює на даний момент. Встановлено індикатор рівня води.
Системи захисту
Електрочайник забезпечений механізмом автоматичного відключення, що забезпечує безпечну експлуатацію. За необхідності можна заблокувати кнопку включення.
Відгуки та питання про - Електрочайник Gorenje K 17 TRDW
[[ getCurrentDecimal('1669') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1669') ]] ₴