Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Об'єм | 1.7 л |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Тип | звичайний |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.6 x 22.3 x 16 см |
| Колір | чорний |
Характеристики Електрочайник Gorenje K17DWD
Немає в наявності
Код:002130568
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами