Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.1 x 16.5 x 15.5 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28 х 23 х 18 см |
| Вага в упаковці | 1.66 кг |
| Колір | чорний |
Характеристики Електрочайник Gorenje K17TRB
В наявності
Код:002149319
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами