Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електрочайник Grunhelm EKG-2313
В наявності
Код:002131138
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Grunhelm EKG-2313
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Вага | 1.1 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 2 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Grunhelm EKG-2313
Зручність використання та елегантність поєднуються у скляному чайнику GRUNHELM EKG-2301.Виготовлений з натуральних матеріалів, він повністю зберігає природний смак води для отримання найсмачнішого чаю.Дизайн та прозорість чайника заворожують у процесі кипіння води завдяки спеціальному підсвічуванню.Термостійке скло витримує різкі коливання та дуже високі температури, тим самим гарантує довгу службу чайника.
Відгуки та питання про - Електрочайник Grunhelm EKG-2313
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Grunhelm EKG-2313
[[ getCurrentDecimal('801') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('786') ]] ₴