Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електрочайник Grunhelm EKS-2020
В наявності
Код:002631474
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Grunhelm EKS-2020
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 0.9 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Особливості | світловий індикатор |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23 х 21 х 16.8 см |
| Обертання на 360° | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 х 19 х 14.8 см |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Тип | звичайний |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Об'єм | 1.8 л |
| Кришка | незнімна |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага в упаковці | 0.9 кг |
| Захист | від перегріву |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Grunhelm EKS-2020
Надійний електричний чайник із корпусом із нержавіючої сталі – ідеальний помічник на кожній кухні. Маючи потужність 2000 Вт, він за лічені хвилини закип'ятить воду об'ємом 1.8 літрів. База чайника на 360 градусів забезпечує зручну експлуатацію. Усередині чайника є індикатор рівня води. На корпусі є світловий індикатор включення.
Відгуки та питання про - Електрочайник Grunhelm EKS-2020
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Grunhelm EKS-2020
[[ getCurrentDecimal('561') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('561') ]] ₴